Sık Sorulanlar

merak ettikleriniz!


Bu yayında akışa sadece sizin reklamlarınız yerleştirilir. Ayrıca anons ve tanıtımlarınızın nasıl olması gerektiğine, hangi sıklıkla duyulması gerektiğine siz karar verirsiniz.

Müşterileriniz yaptığınız merkezi yayınla sizin mağazanızda olduğunu hissedecek ve personelinizin motivasyonu en üst seviyede olacak.

Bu tamamen neye ihtiyacınızın olmasıyla alakalı bir durum. Aynı akışı dinlemek isteyen müşterilerimiz de var, her mağazası için farklı akış dinletmek isteyen müşterilerimiz de…

Minimum network yükü (32Kbps – 128Kbps) ile maksimum ses kalitesinde (CD kalitesinde) yayın yapabilirsiniz. Tamamen sizin network durumunuzla alakalı.

notFM Player bir Windows programıdır. Windows çalıştıran bir bilgisayarla bu player’ı kullanabilirsiniz.

Evet. notFM Player sadece playlist dosyaları için internet bağlantınızı kullanır, onun dışında tamamen lokal dosyalarla yayın yapar.

Kısa cevap evet. Uzun cevap: notFM‘in canlı ya da offline yaptığı tüm yayınlarda lokasyon bazlı anonslar ve kampanyalar girmek mümkün.

Hayır. Mağazalarınızda kullandığınız bilgisayarlarda Google Chrome, Safari, Internet Explorer veya Microfot Edge (Windows 10) yüklüyse bu cihazı veya programı kullanmak zorunda değilsiniz.

Bazı uygulamalarda evet ancak şarkı dosyaları sadece not FM Player tarafından kullanılabilecek biçimde encrypt ediliyor. Offline hizmet verdiğimiz noktalarda mağaza çalışanları veya bir başkasının kullanabileceği gibi formatlar kullanmıyoruz.

Evet. Kütüphaneler çözüm ortaklarımız aracılığı ile işletmeniz adına fatura edileceğinden müzikler tamamen mevcut Fikir Ve Sanat Eserleri yasasına uygundur. Bu konuda bizden danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz.

Bu durumda olan müşterilerimiz için ürettiğimiz bir cihaz var. Adı NOT FM BOX. Detaylı bilgiyi için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Evet. Üstelik dilerseniz anlık veya günlük olarak.

Kendi geliştirdiğimiz uygulamalar sayesinde mağazalarınızı online/offline olarak görebiliyorsunuz. Ayrıca her bir nokta için ayrı ayrı istatistiksel verileri de toplayarak haftalık veya aylık olarak sizlere sunabiliyoruz. Böylece her bir noktanın günlük veya aylık olarak ne kadar dinlediğini takip edebiliyorsunuz.

Bunun için meslek birliklerine m2 için ödediğiniz ücretlerden ayrı olarak başka bir telif tarifesi daha ödemeniz gerekir.

Yayın yapmak istediğiniz şubelerde internet bağlantısı ve bilgisayarınız olması yeterli. Eğer NOT FM Box ile yayın yapmak istiyorsanız bilgisayar ihtiyacınız yok.

Hayır. Her markanın kendisine ait ayrı ayrı yayın listeleri oluşturuluyor. Tamamen markayı yansıtacak, müşteri kitlesine uygun hazırlanmış playlist’ler kullanıyoruz. Tesadüfler dışında markalarda aynı anda aynı şarkılar çalınmaz.

Evet. Sizinle ortak kullanacağımız bir sistemle çalmasını istediğiniz şarkıları günlük, haftalık, veya aylık olarak not FM sunucularına gönderebilir, saatlik olarak bile listelere müdahale edebilirsiniz.

Evet.