Yayın Takip / Raporlama


Yayın Takip / Raporlama

 

 

 

 

 

 

not FM ile herşey sizin kontrolünüzde!

 

not FM’le çalışan kurumlar kendi yayınlarını kendileri yönetiyor.

Bu yönetimin hangi boyutta olacağına dahi müşterilerimizin kendisi karar veriyor. not FM kurmuş olduğu altyapı ile dilerseniz günlük olarak sadece kendi seçtiğiniz parçaların çalmasını bile sağlayabiliyor. Bu aşamada dilerseniz bizim kesinlikle müdahelemiz olmayabilir.

Bunun dışında çalma listelerinin oluşturulması ile ilgili kontrolü not FM’e vermiş olmanız durumunda beğenmediğiniz ve bir daha mağazanızda duyulmasını istemediğiniz parçaları bize bildirebilirsiniz. Bu parçalar yayınlarınızdan silinir ve bir daha çalmaz.

 

Eğercharts meslek birlikleri ile çalışıyorsanız, isteğinize bağlı olarak “hangi tarihte hangi parçalar çaldı, hangi sanatçılara yer verildi” gibi bilgiler de not FM tarafınızdan sizlere sunuluyor. Unutmayın herşey sizin kontrolünüzde…

Mağaza Müzik Otomasyonu hizmetinde yayın içeriği mutlaka günlük kontrol edilmeli ve düzenlenmelidir. Müzik Direktörlerimiz, içeriğin güncel olması amacıyla yayın akışınızda yer alabilecek olan müzik eserlerindeki yenilikleri günlük olarak takip etmektedirler.

NOT FM’in işletmeniz için oluşturduğu yayınlar birgün önceden hazırlanır.

Tüm şarkılar, jingle’lar, reklam, anons ve tanıtımlar tek tek kontrol edilir.

Tüm dünya listeleri günlük olarak takip edilir.

Düşük rotasyonlu parçalar aylık, yüksek rotasyonlu parçalar ise haftalık olarak elden geçirilir.

Yayındaki tüm elementler için belli bir standardizasyon kullanılır.

Kendi geliştirdiğimiz uygulamalar ile anonslar uzak bir bölgeden bile 10 dakika içerisinde yayına hazır hale getirilir.

NOT FM, kullandığı otomasyonlara bütünüyle hakim ekibiyle FM radyolarına meydan okumaya devam ediyor.

2004 yılından bu yana oluşturduğu deneyimli kadro ile internetteki en kaliteli sese sahip yayını yapan NOT FM, düşük bant genişlikleri ile oluşturduğu kota ve network dostu yayınlarla maksimum ses kalitesini kullanmaktadır.