Mağaza içi Anons

personel insiyatifine son!

Birden fazla satış noktası olan markaların en fazla şikayet ettiği konulardan biri de kampanya anonslarının doğru ve düzgün biçimde müşterilerine duyurulmamasıdır.

Birden fazla satış noktası olan markaların en fazla şikayet ettiği konulardan biri de kampanya anonslarının doğru ve düzgün biçimde müşterilerine duyurulmamasıdır.

Genelde uygulanan yöntem, kampanya anonslarının merkez ofiste metin olarak hazırlanması ve satış noktalarındaki personele iletilmesidir. Bu aşamadan sonra bu kampanya anonslarının yayınlanıp yayınlanmaması veya hangi tonda yayınlanacağı personelin keyfine ve moral durumuna bağlıdır.

not FM’le çalışan markalar anonslarını merkez ofiste hazırladıktan sonra bize yollarlar. not Fm stüdyolarında yayına hazır hale getirilen bu kampanya duyuruları yayınlanacağı saatler ile birlikte markanın otomasyonuna eklenir. Böylece tüm satış noktalarında aynı saatte ve aynı ses tonuyla yayınlanmaya başlar.

nokta atışı anons hizmetleri

Markanızın imajı için son derece önemli olan bu yöntemle personelize yüklenen görevi not FM üstlenir ve böylece satış noktalarında görevli olan personel kendi görevine odaklanır. Radyo reklamları mantığı ile anonslarınız daha kaliteli ve profesyonel seslendirme sanatçıları ile hazırlanarak tüm mağazalarınızda yayınlanmaya başlar.

Farklı satış noktalarında farklı kampanyalar uygulamak istediğinizde ise eski yöntemleri kullanmanız durumunda işler daha da karmaşık hale gelir. not FM Türkiye’nin en büyük markalarıyla çalışarak mağaza yayıncılığında yıllardır edindiği tecrübe ile tüm bu karmaşıklığa son veriyor. İhtiyacınız olan modeli bize söyleyin, bu modeli sizin network yapınıza uygun biçimde geliştirelim.

reklamdirekt.com'u keşfedin!

Dilerseniz merkez ofisinize kuracağımız sistemle anonslarınızı çalışacağınız profesyonel bir seslendirmeci ile kendiniz yapın, yapılan bu anonsları şube/mağaza seçerek sadece seçtiğiniz noktalarda yayınlanmasını sağlayın. Diğer noktalar o sırada müzik çalmaya devam etsinler.

reklamdirekt-2reklamdirekt tamamen not FM tarafından bu amaç için geliştirilmiş nokta atışı yapan bir anons sistemidir. Mağazalar sizin markanız için özel olarak hazırlanmış siteye girerler, site hangi mağaza olduğunu otomatik olarak tanır ve uygun yayın akışını o noktaya iletir. Merkezde hazırlanan anonslar bir yönetici konsolu ile anonsun yayınlanacağı noktaya atanır ve diğer şubeler uygulayacağınız bu kampanyadan etkilenmezler. Ayrıca dilerseniz mağazalar anonsları manuel olarak butonlar aracılığı ile de yayınlayabilirler.