Mağaza içi Müzik Yayını

Mağaza içi Müzik Yayını

Müşteri portföyünüze uygun biçimde işletmeniz için özel olarak oluşturulacak bir radyo yayını ile mağaza içi trafik akışınızı dilediğiniz biçimde formatlayabilir, müşterilerinizi özel anons ve duyurularla belirlediğiniz hedeflere yönlendirebilir, bu çalışmaların sonunda ortaya çıkan veriler doğrultusunda satışlarınızı artırmaya yönelik aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Günümüzde mağaza ve işletmelerde çalınan müziğin hem alışveriş yapan ziyaretçiniz hem de çalışanların motivasyonu açısından ne denli önem taşıdığı artık kaçınılmaz bir gerçek.


diğerlerinden farkımız

Müşteri Memnuniyeti

7/24 teknik destek hizmeti

Minimum Network Yükü

Düşük bitrate’lerle en kaliteli ses seçenekleri

Sürekli Güncel İçerik

Her gün yepyeni listeler oluşturuyoruz

Tecrübe

Sektördeki en tecrübeli firmayız, tüm büyük markalar not FM’de.

Raporlama

Mekanlarınızda ne zaman hangi parça çaldı? Tüm bilgiler raporlanıyor

Yasal Müzikler

Telif hakları kanununa ve mevzuata uygun tamamen yasal müzikler

Bulut Sistemi

Tüm şubeleriniz aynı anda yayında, teknolojinin geldiği son nokta

Uzmanlık

Radyo ve yayın teknolojileri konusunda uzman kadro.

ve daha fazlası...

not FM tüm çözümleri in-house olarak geliştirdiği için diğerlerinden bariz biçimde daha hesaplıdır. Ayrıca kurumunuzun koşullarına uygun ödeme seçenekleri ve sürekli gelişen teknolojileri takip ederek bütçenizi korumak bizim işimiz.

Yayını oluşturduktan ve uygulamaya koyduktan sonra ise sürekli daha iyiyi yakalamak için iletişimimiz devam edecek, kullanmak istediğiniz anonslar ve tüm yayın içeriği konusunda bizi ne zaman isterseniz arayabilirsiniz. +90 (216) 642-8868

Ekibimiz yıllardır karasal radyolarda çeşitli pozisyonlarda görev almış kişilerden oluşmaktadır.İhtiyacınız belirlendikten sonra size uygun yayın akışı oluşturulur ve uygulamaya konulur. Belirlenen deneme yayını süresinden sonra hemen yayına başlanır. Bu süre içerisinde ve çalışmaya devam ettiğimiz sürece en iyiyi yakalamak için sizlerle sürekli temas halinde olunacaktır.mağazada müzik yayını

NOT FM oluşturduğu yayın formatlarıyla, tamamen sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir akış hazırlayarak müşterilerinizi daha keyifli bir alışveriş ortamına hazırlıyor. Gelin hep birlikte mağazanızı ziyaret eden müşterilerinize kendilerini evlerinde hissettirelim!

Müziğin, farklı kültür ve toplumları ortak noktada birleştiren önemli bir unsur olmasından yola çıkan NOT FM, tüketici davranışlarını anlamanın her zamankinden daha önemli hale geldiği günümüzde, müziğin alışveriş ortamlarında oluşturduğu kayda değer olumlu etkilerini ortaya koyacak projeler geliştirmektedir.

Yapılan bilimsel araştırmalara göre ;

– Müzik yayını, tüketicilerin, mağaza içinde daha fazla kalmasını sağlamaktadır,
– Müzik eşliğinde yapılan ürün ve hizmet teşhirleri daha kolay algılanmaktadır “sözlü iletişime göre”,
– Müzik, ortamdaki istenmeyen gürültüyü absorbe ederek tüketicilerin ilgisini kaybetmeyi engeller ve keyif alınan bir alışveriş ortamı sunar,
– Mağaza çok kalabalık ise hızlı tempolu müzikler trafik akışını düzene sokar,

Dolayısı ile mağaza içinde müzik yayını amatörce yürütülmemeli, kaliteli müzik yayını ile bu konuya tamamen profesyonelce yaklaşılmalıdır. Bu ihtiyacın farkında olan not FM  ; internet Tabanlı Yayın ve Podcast uygulamaları geliştirerek, Mağaza – Müzik Otomasyon Sistemi hizmeti çerçevesinde, zincir mağazalara kendi reklam ve kampanyalarını en verimli şekilde yayınlayabilecekleri ve ayrıca kurumsal imaja uygun özel bir yayın akışının sunulduğu radyo platformu hizmeti sunmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirilebilen Mağaza – Müzik Otomasyon Sistemi hizmeti sayesinde, ülke içinde ve/veya dünyanın herhangi bir noktasındaki tüm mağazalarınızı tek bir noktadan uygun aylık hizmet bedelleri ile yönetebilirsiniz.

Zincir mağazalarınız içinde yayında olacak olan içeriğin tek bir merkezden kontrol ve disiplin altına alınması için oluşturulmuş, bir yönetim mekanizması dahilinde hareket eden sistemdir. Mağazalarınızda çalınacak olan müzik parçaları evrensel yayın kuralları çerçevesinde ve akış içinde markanıza özel reklam, duyuru, özel gün anonsları da yerleştirilerek servis edilir.

Otomasyon tek bir merkez kontrolünde olduğundan her mağazanıza giren ziyaretçi aynı kalitede yayın dinleyebilecek olup kontrol, mağazalardaki kişilere bırakılmadan kurumsal bir anlayış içinde sunulur. Hangi mağazanızda yayının açık, hangi mağazanızda kapalı durumda olduğunu, saat kaçta açıldığını ve kapandığını istediğiniz an kontrol edebilirsiniz.

magaza_ici_yayincilik